0,00 zł

O marce

Beauty & the Bib

Lara Boyle - była nauczycielka i mama czworga dzieci rozpoczęła swój własny biznes w 2004 roku. Chciała pogodzić rolę młodej matki  z potrzebą zawodowego rozwoju i z koniecznością utrzymania rodziny. Nad projektami śliniaczków siedziała przy kuchenym stole i po jakimś czasie zaczęła sprzedawać swoje produkty na stoiskach weekendowych targów w Greenwich, w Londynie. Zachwyt i zainteresowanie śliniaczkami były ogromne – po kilku latach Lara, wraz z mężem Kieranem, otworzyli własny sklep w Greenwhich, a wkrótce ich produkty znajdowały się już na półkach w Harrodsie i Harvey Nichols. Po pewnym czasie popularność ślinaczków rozprzestrzeniła się poza granice Wielkiej Brytanii. Rozpoczęła się dystrybucja we Włoszech, Japonii, Niemczech i Holandii. Kolekcja rosła i wraz z popytem nadal rośnie.

Lara Kieran

Lara zawdzięcza sukces temu, że na prawdę wierzyła w swój produkt – śliniaki projektowane przez nią są oryginalne, praktyczne i wysokiej jakości. Śliniaki są koniecznością przy małym dziecku, dlaczego więc nie mają być, nie tracąc praktycznego waloru, naprawdę ładne?

Beatrix

Beatrix to niewielka firma z Nowego Jorku projektująca akcesoria dla mam nowej generacji oraz ich dzieci. Produkty Beatrix łączą w sobie dziecięcą wyobraźnię i humor z dojrzałym wyczuciem stylu i nowoczesnego designu. Na prostych wyrobach stworzonych z naciskiem na jakość i praktyczność użytkowania obecne są kolorowe, radosne postaci i grafiki. Beatrix projektuje produkty, które dzieci i mamy wprost kochają a dzięki ich wysokiej jakości i trwałości miłość ta nie przemija.

Minimo

Francuska marka, której produkty łączą w sobie dobrą zabawę z wygodą użytkowania. Unikalne tormy Minimo są na prawdę bajeranckie a do tego uszyte z materiałów wysokiej jakości z niezwykłą dbałością o szczegóły. Produkty te szczególnie polecamy lubiącym wyróżnić się z tłumu!

Hatley

Rodzinna firma pochodząca z miejscowości Hatley w Kanadzie z ponad 20 letnią tradycją. Esencją Hatley'a jest połączenie humoru i natury z wygodnym, praktycznym stylem. Hatley produkuje ubranka i akcesoria niezbędne to radosnych spacerów kaloszki, pelerynki przeciwdeszczowe, bluzy, koszulki ale i ciepłe pidżamki jakże przydatne po wyczerpującym dniu na świeżym powietrzu.   

Małżeństwo John i Alice rozpoczęli działalność dzieląc się rolami według ich talentów. Alice projektowała a Joch zajmował się produkcją. Dzisiaj firmę powadzą ich trzej synowie: Chris, Nick i Jeremy a ich pracy przywciąż przyświecają te same zasady: rodzina, dobry design, jakość i mnóstwo śmiechu.